NatureLab produktiNatureLab kluba noteikumiAtveseļojošie produktiPrivātuma noteikumiKontaktinformācija

EssentiaGlow multivitamīni ar K2 vitamīnu

EssentiaGlow multivitamīni ar K2 vitamīnu ir īpaši augstas kvalitātes skandināvu produkts, kas marķēts ar Naturally Swedish zīmi.

Šis uztura bagātinātājs - ir ikdienā katram cilvēka organismam nepieciešamo 24 vitamīnu un mikroelementu komplekss, kura sastāvā turklāt ir iekļauti K2 un D3 vitamīni.

Vienā tabletē ir visa rekomendējamā vitamīnu un mikroelementu diennakts deva (C vitamīns, dzelzs, dažādi B grupas vitamīni, mangāns, varš, jods, selēns un citi). Šāds sastāvs nodrošina, ka organisms saņems tam visu diennaktī nepieciešamo vitamīnu un minerālvielu daudzumu.

B grupas vitamīni (B1, B2, B6, B12), jods, C vitamīns var palīdzēt tiem, kas cieš no stresa, un uzturēt normālu nervu sistēmas darbību. Minētie B grupas vitamīni, C vitamīns, folskābe un dzelzs palīdz samazināt nogurumu. Dzelzs arī palīdz uzturēt normālu asins plūsmu un hemoglobīna veidošanos, bet kopā ar jodu un cinku uztur normālu kognitīvo funkciju. A, C, D, B6 vitamīni un dzelzs, un cinks uztur normālu imūnsistēmas darbību. Cinks uztur normālu nagu un matu stāvokli. Jods, A vitamīns un B grupas vitamīni (B2, B7) palīdz uzturēt normālu ādas stāvokli. Biotīns palīdz uzturēt normālu makrovielu apriti. B6 vitamīns palīdz uzturēt normālu olbaltumvielu un glikogēna apriti. Cinks palīdz uzturēt normālu ogļūdeņraža apriti.

Tāpat šim uztura bagātinātājam ir pievienots K2 vitamīns, kas palīdz uzturēt normālu asins recēšanu, normālu kaulu stāvokli, un D3 vitamīnu, kas uztur normālu zobu stāvokli un muskuļu darbību, bet kopā ar cinku un mangānu arī normālu kaulu stāvokli.

K vitamīnam ir divas formas - K1 un K2 -, kuras atšķiras ar molekulas ķīmisko sastāvu. Kaut arī K1 vitamīns ir biežāk sastopams, tomēr tieši K2 vitamīns mūsu organismā ilgāk paliek aktīvs. Norvēģu zinātniskais uzņēmums Kappa Bioscience, ar kura ražoto patentēto K2 vitamīnu arī ir bagātināts šis uztura bagātinātājs, min, ka tā ražojamā K2 vitamīna (MK-7 forma) t.s. eliminācijas pusperiods (periods, kurā līdzekļa koncentrācija asinīs samazinās uz pusi) cilvēka organismā ilgst 72 stundas (salīdzinot ar 1,5 h ar otru K2 vitamīna formu MK-4) un tādā veidā nodrošina labāku tā uzsūkšanos. K2 vitamīns tika atrasts XX gs. vidū, tomēr nopietnāki tā pētījumi ir aizsākti pirms 10-15 gadiem.

Galvenie dabiskie K2 vitamīna avoti - dzīvnieku izcelsmes produkti, piemēram, gaļa, piens, olas, kā arī raudzēta pārtika, jo īpaši fermentēti sojas pupiņu produkti. Interesanti, ka tieši Japānā populārais brokastu ēdiens no fermentētām sojas pupiņām nato lika zinātniekiem aizdomāties par K2 vitamīna nozīmi organismam.

Tomēr K2 vitamīna darbības efektivitāte ir atkarīga no D vitamīna rezervēm organismā. Tādējādi šī iemesla dēļ uztura bagātinātājs „Multivitamin with vitamin K2“ ir papildināts arī ar dabiski cilvēka organismā ražojamo D3 vitamīnu.

D3 vitamīns - holekalciferols - pieder D grupas taukos šķīstošajiem vitamīniem. D3 vitamīns tiek saražots ādā, kad uz to iedarbojas ultravioletie saules stari. Tiek uzskatīts, ja vēlaties nodrošināties ar D3 vitamīnu, katru dienu ir pietiekami 10 minūtes atrasties saulē. Tomēr valstīs, kas atrodas tālāk no ekvatora, tostarp arī Lietuvā, to nevar paveikt, tāpēc tiek ieteikts lietot šo vitamīnu papildus. D vitamīna līmeni var noteikt, veicot asins analīzes. Tās ļauj precīzi diagnosticēt šī vitamīna trūkumu, normu vai pārlieku lielu daudzumu. Visprecīzāk to iespējams paveikt ar D vitamīna (25-OH) analīzēm, kas ļauj noteikt gan augu izcelsmes (D2), gan arī dzīvnieku izcelsmes (D3) D vitamīnu. Tālāk ir redzama informācija, kāds D vitamīna līmenis organismā ir pietiekams.

D vitamīna līmenis Diapazons Deficīts        < 25 nmol/l
Nepietiekami                                           25 – 75 nmol/l
Pietiekami                                               75 – 250 nmol/l
Toksiskums                                             > 250 nmol/l

Tādējādi D vitamīna pietiekams līmenis atbilstoši rekomendācijām ir 75 – 250 nmol/l.

Kopumā D vitamīns regulē minerālvielu, piemēram, kalcija, fosfora, magnija, apriti. Savu īpašību dēļ D vitamīns palīdz uzturēt normālu zobu un kaulu stāvokli, muskuļu funkciju, šūnu dalīšanās procesus organismā. Tas arī palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību un organisma veselu reakciju uz iekaisumiem.

D3 vitamīns ir atrodams treknās zivīs, piemēram, lasī, siļķēs, zušos, principā zivju taukos, kā arī olas dzeltenumā. Nozīmīgs ir sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids.

Sastāvdaļas. L-askorbīnskābe, betakarotēns, lipīgumu regulējošā viela taukskābju magnija sāļi, pildviela celuloze, D-biotīns, pteroilmonoglutamīnskābe, dzelzs fumarāts, kalcija karbonāts, lipīgumu regulējošā viela silīcija dioksīds, emulgators taukskābes, kālija jodīds, vara glukonāts, hroma pikolināts, magnija oksīds, mangāna sulfāts, nātrija molibdāts, nikotinamīds, nātrija selenāts, tiamīna hidrohlorīds, riboflavīns, kalcija D-pantotenāts, piridoksīna hidrohlorīds, cianokobalamīns, holekalciferols, DL-alfa-tokoferilacetāts, menahinons, cinka laktāts, ortofosforskābes kalcija sāļi.

1 tabletē ir (UAV*, %): 120 mg (15%) kalcija, 80 mg (100 %) C vitamīna, 70 mg (19 %) magnija, 21 mg (3 %) fosfora, 16 mg (100 %) niacīna, 14 mg (100 %) dzelzs, 12 mg (100 %) E vitamīna, 5 mg (83 %) pantotēnskābes, 2,8 mg (200 %) B6 vitamīna, 2,8 mg (200 %) B2 vitamīna, 2,2 mg (200 %) B1 vitamīna, 2 mg (100 %) mangāna, 10 mg (100 %) cinka, 1,60 mg betakarotēna (kas atbilst 266,67 μg (33 %) A vitamīna), 1 mg (100 %) vara, 200 μg (100 %) folskābes, 150 μg (100 %) joda, 55 μg (100 %) selēna, 50 μg (67 %) K2 vitamīna, 50 μg (100 %) molibdēna, 40 μg (80 %) biotīna, 40 μg (100 %) hroma, 5 μg (100 %) D vitamīna, 2,50 μg (100 %) B12 vitamīna.

*- Uztura atsauces vērtība.

Iepakojums: tiek pārdots 3 iepakojumu komplekts, kas sastāv no 90 tabletēm. Komplekta cena ir 39,95 eiro. Fotoattēlā ir redzams viens iepakojums.

Ražotājs: TopFormula Healthcare AB, Fridhemsvägen 3, 602 13 Norrköping, Zviedrija.

Izplatītājs: DirectMarketing OU, Narva 5, Tallinn.

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka

Cena: 39.95 EUR   Pasūtīt

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta