NatureLab produktiNatureLab kluba noteikumiAtveseļojošie produktiPrivātuma noteikumiKontaktinformācija

EssentiaGlow Q10

EssentiaGlow Q10 ar E un B2 vitamīniem ir īpaši augstas kvalitātes skandināvu produkts ar Naturally Swedish zīmi.

Koferments Q10 (tiek dēvēts arī par ubihinonu) ir dabīgs taukos šķīstošs antioksidants. Tā ir vitamīniem līdzīga viela, kas ir atrodama visās mūsu šūnās. Tā atbild par šūnu aizsardzību un piedalās enerģijas ražošanas procesā ikvienā organismā.

Kofermentu Q10 atklāja profesors Frederiks L. Kreins un viņa komanda 1957. gadā, tomēr šī viela kļuva populāra tikai pēc 1990. gada, jo tikai tad tika noskaidrots, kam tā ir nepieciešama un kā tā iedarbojas uz mūsu veselību.

Kofermentu Q10 uzņemam ar pārtikas produktiem, piemēram, tas ir sarkanajā gaļā, aknās, sirds muskulī, treknās zivīs, graudos, spinātos.

Tostarp E vitamīns (tokoferols) ir nozīmīgs antioksidants, kas pasargā šūnas no oksidācijas kaitējuma.

B2 vitamīni palīdz uzturēt normālu enerģijas apmaiņu, normālu nervu sistēmas darbību, normālu gļotādas, ādas stāvokli, palīdz pasargāt normālu redzi.

Uztura bagātinātājs EssentiaGlow Q10 ar E un B2 vitamīniem atbilst mūsdienu drošības, kvalitātes un efektivitātes prasībām.

E vitamīns palīdz pasargāt šūnas no oksidācijas kaitīgās ietekmes. Riboflavīns palīdz uzturēt normālu enerģijas apmaiņu, normālu nervu sistēmas darbību, normālu gļotādas, ādas stāvokli, palīdz pasargāt normālu redzi.

Nozīmīgs ir dažāds un sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids.

Sastāvdaļas. Koferments Q10, riboflavīns, DL-alfa-tokoferilacetāts, lipīgumu regulējošā viela dikalcija fosfāts, pildviela taukskābju magnija sāļi, pildviela celuloze, lipīgumu regulējošā viela silīcija dioksīds, pildviela taukskābes, lipīgumu regulējošā viela talks.

1 tabletē ir (UAV*, %): 30 mg kofermenta Q10, 2 mg (143 %) B2 vitamīna, 22 mg (183 %) E vitamīna.

*- Uzturvielu atsauces vērtība.

Iepakojums: tiek pārdots 3 iepakojumu komplekts, kas sastāv no 90 tabletēm. Komplekta cena ir 39,95 eiro. Attēlā ir redzams viens iepakojums.

Ražotājs: TopFormula Healthcare AB, Fridhemsvägen, 3, 602 13 Norrköping, Zviedrija.

Izplatītājs: DirectMarketing OU, Narva 5, Tallinn.

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka

Cena: 39.95 EUR   Pasūtīt

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta