NatureLab produktiNatureLab kluba noteikumiAtveseļojošie produktiPrivātuma noteikumiKontaktinformācija

NatureLab NordicBlueberry+

NatureLab NordicBlueberry+ (Ziemeļu mellene+) tabletes ražotas pilnīgi sterilos apstākļos, liofilizācijas procesa laikā. Tas ir lielisks kaltēšanas un koncentrēšanas veids, tādā veidā produkts nezaudē savas vērtīgās īpašības, saglabājas pilnīgi visi vitamīni un minerālvielas.

Mellene (lat. Vaccinium myrtillus) — daudzgadīgi ēriku dzimtas augi, kas veido krūmājus un kas izplatīti Eiropā, Dienvidāzijā un Dienvidamerikā. Jau no senseniem laikiem mellenes tiek izmantotas uzturā daudzās pasaules kultūrās.

Cinks palīdz saglabāt normālu redzi.

Nozīmīgs ir dažāds un sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids.

Sastāvdaļas. Parasto melleņu (Vaccinium myrtillus) ogu ekstrakts, pildviela izomalts, pildviela celuloze, ārstniecisko kliņģerīšu (Calendula officinalis) ziedu ekstrakts, cinka laktāts, pildviela taukskābju magnija sāļi, pildviela taukskābes, šellaka.

2 tabletēs ir (UAV*, %): 200 mg parasto melleņu (Vaccinium myrtillus) ogu ekstrakta (kurā ir 50 mg antocianīnu), 40 mg ārstniecisko kliņģerīšu (Calendula officinalis) ziedu ekstrakta (kurā ir 10 mg luteīna), 5 mg (50 %) cinka.

*- Uzturvielu atsauces vērtība.

Iepakojums: tiek pārdots 3 iepakojumu komplekts, katrs iepakojums sastāv no 60 tabletēm. Kopā 180 tablešu par 39,95 eiro. Attēlā ir redzams viens iepakojums.

Ražotājs: TopFormula Healthcare AB, Fridhemsvägen, 3, 602 13 Norrköping, Zviedrija.

Izplatītājs: DirectMarketing OU, Narva 5, Tallinn.

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka

Cena: 39.95 EUR   Pasūtīt

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta