NatureLab produktiNatureLab kluba noteikumiAtveseļojošie produktiPrivātuma noteikumiKontaktinformācija

EssentiaGlow „Omega-3 Ubiquinone“

EssentiaGlow uztura bagātinātājs Omega-3 Ubiquinone in form of Kaneka® CoQ10 (latv. Omega-3 ar Kaneka Ubihinonu kofermentu Q10) ir īpaši augstas kvalitātes skandināvu produkts, kas marķēts ar Naturally Swedish zīmi. Tas ir preparāts, kura galvenās sastāvdaļas ir veselībai īpaši vajadzīgas vielas saturošā dokozaheksaēnskābe (DHS) jeb omega-3 taukskābe, kā arī – koferments Q10 (vēl tiek dēvēts par ubihinonu), kas ir dabīgs taukos šķīstošs antioksidants.

Taukskābes ir kā cilvēka ķermeņa šūnu celtniecības materiāli, bez kuriem būtu grūti nodrošināt normālu mūsu šūnu, muskuļu, nervu un visu citu orgānu darbību. Ar pētījumiem ir apstiprināts, ka DHS palīdz uzturēt normālu smadzeņu funkciju. 60% cilvēka smadzeņu veido tauki, bet apm. 35% šo tauku - polinepiesātinātās taukskābes, visvairāk DHS un arahidonskābes. Turklāt, ja smadzenēm trūkst Omega-3 taukskābes, tās aizstāj ne tik vērtīgie tauki kā omega-6 vai pat bīstamās transtaukskābes, kas samazina šūnu membrānas elastīgumu, traucē signāla transmisiju starp neironiem. DHS un EPS (eikozapentaēnskābe, kas ir DHS sastāvdaļa) palīdz uzturēt arī normālu sirdsdarbību. Ir noteikts, ka taukskābes ir vajadzīgas hormoniem līdzīgu savienojumu ražošanai, kas palīdz regulēt asinsspiedienu, sirdsritmu un asins recēšanu. DHS arī palīdz nosargāt normālu redzi.

Cilvēka organisms dabiski neražo šīs veselībai tik svarīgās vielas, tam ir nepieciešams uzturs, kas bagātināts ar omega-3. Galvenais omega-3 avots ir treknas jūras zivis, piemēram, lašos, skumbrijās vai mencās. DHS ir arī citos jūras produktos, piemēram, austerēs, ikros, aļģēs, kā arī dažos riekstos, linsēklās, Spānijas salvijās jeb čia sēklās, kaņepju sēklās un citur.

Ir noteikts, ka pozitīva ietekme uz smadzenēm un redzi izpaužas, ja diennakts laikā uzņem 250 mg DHS, un tieši tāds daudzums ir vienā Omega-3 Ubiquinone kapsulā.

Turklāt šis uztura bagātinātājs ir bagātināts ar kofermentu Q10, kas atzīmēts ar Kaneka preču zīmi. Japānā 1949. gadā izveidotā farmācijas un ķīmijas rūpniecības uzņēmumā Kaneka Corporation ražo augstas kvalitātes un unikālas sastāvdaļas uztura bagātinātāju ražošanai, kosmētikas un pārtikas un dzērienu ražošanai. Kaneka ražotais Q10 ir bioloģiski identisks cilvēka organismā dabiski ražojamajam Q10.

Koferments Q10 ir vitamīniem līdzīga viela, tā ir atrodama visās mūsu šūnās. Tā atbild par šūnu aizsardzību un piedalās enerģijas ražošanas procesā visos mūsu organismos. Šo vielu ražo mūsu pašu organisms, jo tā ir nozīmīga normālai šūnu darbībai. Tomēr jau trīsdesmitgadnieka organismā šī viela sāk samazināties. Turklāt Q10 organismā samazinās, slimojot ar dažām slimībām, piemēram, sirds un asinsvadu, tāpat lietojot noteiktus medikamentus. Pētījumos ir noskaidrots, ka visvairāk šīs vielas ir nepieciešams sirdij, aknām, nierēm un smadzenēm, jo šo orgānu darbības uzturēšanai arī ir nepieciešams visvairāk enerģijas.

Kofermentu Q10 uzņemam ar pārtikas produktiem, piemēram, tas ir sarkanajā gaļā, aknās, sirds muskulī, treknās zivīs, graudos, spinātos. Tomēr tiek uzskatīts, ka katru dienu organismam nepieciešamo šīs vielas daudzumu ar pārtiku uzņemt nav iespējams. Vienā Omega-3 Ubiquinone kapsulā ir 25 mg Kanekas ražojamā ubihinona (koferments Q10).

Lietošana. Iesakām lietot pa 1 kapsulai vienu reizi dienā ēšanas laikā.

Iepakojums: tiek pārdots 3 iepakojumu komplekts, kas sastāv no 90 kapsulām. Komplekta cena ir 39,95 eiro.

Ražotājs: TopFormula Healthcare AB, Fridhemsvägen 3, 602 13 Norrköping, Zviedrija.

Izplatītājs: DirectMarketing OU, Narva mnt 5, Tallinn

Sastāvdaļas. Zivju tauki, želatīns, mitrumu uzturoša viela glicerīns, sojas eļļa, ubihinons Kaneka®, attīrīts ūdens, krāsviela dzelzs oksīdi (melnais), krāsviela dzelzs oksīdi (sarkanais).

1 kapsulā ir (UAV*, %): 500 mg zivju tauku (kurās ir Omega-3 taukskābes: ne mazāk kā 30 mg eikozapentaēnskābe (EPS) un ne mazāk kā 250 mg dokozaheksaēnskābe (DHS), 25 mg ubihinona Kaneka® (koferments Q10).

Brīdinājumi. Grūtniecēm un sievietēm, kas zīda bērnus, pirms uztura bagātinātāja lietošanas būtu jākonsultējas ar ārstu. Uztura bagātinātāja lietošana nav ieteicama bērniem, kas nav sasnieguši 12 gadu vecumu.

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka

Cena: 44.95 EUR   Pasūtīt

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta