NatureLab produktiNatureLab kluba noteikumiAtveseļojošie produktiPrivātuma noteikumiKontaktinformācija

EssentiaGlow "Probiotic plus"

Uztura bagātinātājs Probiotic plus ir preparāts, kura galvenās sastāvdaļas ir veselībai tik nepieciešamais C vitamīns un mikroelements selēns, kā arī labās lakto un bifido baktērijas.

C vitamīns un selēns palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību, palīdz pasargāt šūnas no oksidācijas kaitējuma. Tikmēr baktērijas ir viena no pirmajām Zemes dzīvības formām, tās atrodamas visur. Cilvēka ķermenis nav izņēmums: baktērijas ir uz ādas, zarnu traktā, degunā, šūnās un starpšūnu masā. Reizēm baktērijas rada nespēku vai slimības, tomēr visbiežāk tās mierīgi sadzīvo ar savu saimnieku un organismā piedalās, veicot daudz dzīvībai nozīmīgu funkciju.

Tiek uzskatīts, ka veselam cilvēkam ir apm. trīs kilogrami visdažādāko mikroorganismu, vairums no tiem dzīvo zarnu traktā un veido zarnu traktu mikrofloru, ko literatūrā reizēm dēvē pat par atsevišķu orgānu, kas īpašā veidā sadarbojas ar smadzenēm. Zarnu traktā mikroorganismiem ir labvēlīga vairošanās vide, bet cilvēka ķermenis saņem labumu no neuzsūkto vielu fermentācijas, turklāt labās baktērijas konkurē ar patogēnu mikroorganismiem un nomāc to augšanu, tādējādi savdabīgi trenējot imūnsistēmu, tāpat arī norisinās vitamīnu sintēze, arī citi nozīmīgi procesi.

Pirmām kārtām laktobaktērijas un bifidobaktērijas tiek uzskatītas par dzīvām baktērijām, kas veido noderīgo cilvēka zarnu trakta mikrofloras daļu.

Laktobaktērijas (lat. Lactobacillus) un bifidobaktērijas (lat. Bifidobacterium) ir t.s. grampozitīvo baktēriju grupas. Termins 'grampozitīvās' tiek lietots pēc dāņu zinātnieka Hansa Kristiana Grama atrasto baktēriju krāsošanas metodes, mēģinot tās sagrupēt labajās un sliktajās. Abi baktēriju veidi ir labi izpētīti, tās dzīvo cilvēka gremošanas traktā. Tām ir raksturīgi skābināt vidi, tā izveidojot labvēlīgus vairošanās apstākļus citām labajām baktērijām un nelabvēlīgus apstākļus patogēno baktēriju izplatībai.

Pavājinoties imunitātei vai mainoties normālai mikroflorai, zarnu traktā esošie mikroorganismi var izraisīt slimību. Zarnu trakta mikrofloru var satricināt stress, antibiotikas, pārtikā esošie konservanti vai nepilnvērtīgs uzturs, diētas, hroniskas un infekcijas slimības, hormonāli traucējumi, operācijas - saraksts patiesi ir garš. Mikrofloras atjaunošanai var tikt lietotas probiotikas.

Iesaiņojums: tiek pārdots 3 iepakojumu komplekts, kas sastāv no 90 kapsulām. Komplekta cena ir 44,95 eiro. Attēlā ir redzams iepakojumu komplekts.

Ražotājs: TopFormula Healthcare AB, Fridhemsvägen 3, 602 13 Norrköping, Zviedrija.

Izplatītājs: DirectMarketing OU, Narva mnt 5, Tallinn.

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka

Cena: 44.95 EUR   Pasūtīt

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta