NatureLab produktiNatureLab kluba noteikumiAtveseļojošie produktiPrivātuma noteikumiKontaktinformācija

NatureLab RoseaRoot+

Zeltsakne (lat. Rhodiola rosea) ir izplatīta aukstajos pasaules reģionos: Arktikā, Centrālāzijas kalnos, Skandināvijā, Īslandē, Klinšu kalnos un citur. Tāpēc šajos reģionos dzīvojošās tautas zināja par zeltsaknes derīgo iedarbību. Zeltsakne pieder pie augu adaptogēnu grupas, bet adaptogēni ir stimulanti, kas nevis grauj organismu kā dopings vai narkotikas, bet tieši pretēji –ārstē to. Pats termins “adaptogēns” jau pauž, ka tas palīdz organismam adaptēties (piemēroties) fiziskajam vai psiholoģiskajam stresam un patērēt esošās rezerves cīņai ar to. Adaptogēni ir derīgi ar to, ka palielina organisma kopējo noturību, neiedarbojoties uz noteiktu orgānu vai to sistēmu.

Zelta sakne+ ekstrakts atbilst mūsdienu drošības, kvalitātes un efektivitātes prasībām, ko apstiprina LRP (Labas ražošanas prakse) zīmogs uz iesaiņojuma. Tāda zīme ir tikai visaugstākās kvalitātes veselības produktiem.

Sastāvs. Vienā tabletē ir 125 mg standartizētas, koncentrētas un sertificētas zeltsaknes ekstrakta (Rhodiola rosea L.). „NatureLab“ zeltsakņu ekstraktā ir daudz šādu aktīvo vielu: 3 % rozavīna un 2 % salidrozīda atbilstoši sabalansētā veidā.

Neaktīvās vielas. Izomaltoze, mikrokristāliskā celuloze, augu izcelsmes magnija stearāts.

Iesaiņojums. Komplektā ir 3 iesaiņojumi ekoloģisko produktu, katrā iesaiņojumā ir 60 tablešu. Kopā 180 tabletes par 34,95 Eur. Attēlā ir redzams viens iesaiņojums.

Ražotājs: TopFormula Healthcare AB Fridhemsvägen, 3, 602 13 Norrköping, Zviedrija.

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka

Cena: 34.95 EUR   Pasūtīt

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta