NatureLab produktiNatureLab kluba noteikumiAtveseļojošie produktiPrivātuma noteikumiKontaktinformācija

SkinCollagen with fish collagen enhancement

Šis uztura bagātinātājs – olbaltumvielu kolagēnu (zivju kolagēns Peptan F2000), C, B2 (biotīna) un B3 (niacīna) vitamīnu maisījums, mikroelementu cinka un kālija jodīda maisījums, kurš paredzēts visiem vīriešiem un sievietēm, kas rūpējas par veselu ādu.

Kolagēns - olbaltumviela - viens no svarīgākajiem ikviena organisma būvmateriāliem. Tā ir viena no svarīgākajām organisma saistaudu un epitēlijaudu pamata membrānas balstvielām. Mūsu organismā kolagēni veido 25-30% no visām olbaltumvielām. Tie ir īpaši elastīgi, tāpēc tie nostiprina dažādas orgānu sistēmas, jo īpaši ādu, kaulus un locītavas.

Kaut arī mūsu organismā dažādas šūniņas ir atbildīgas par kolagēna ražošanu, tomēr gadu gaitā tā ražošana samazinās un, tuvojoties 40 gadiem, kolagēna trūkums ir skaidri izjūtams, jo āda, locekļi un kauli vairs nav tādi paši kā jaunībā. Ir daudz kolagēna tipu (28 veidi). Zivju kolagēns Peptan F5000 ir īpaši nozīmīgs - tā sastāvā ir 18 aminoskābes, kas nepieciešamas mūsu organismam, turklāt tā struktūra atbilst tādam kolagēnam, kas atrodas mūsu ādā un kaulos (1 kolagēna tips). Tādējādi tas viegli uzsūcas, neradot alerģiju. Tas ir īpaši tīrs, dabīgs, bioloģiski aktīvs produkts. Peptan F5000 ir īpaši nozīmīgs, ja vēlaties, lai jūsu āda būtu elastīga, attālinātu novecošanās procesus, kā arī grumbu rašanos. Pētījumi ir pierādījuši, ka šī olbaltumviela ir īpaši nozīmīga, ja vēlaties saglabāt veselas ādas struktūru, kopā ar hialuronskābi nodrošināt tai mitrināšanu, maigumu, gludumu.

Tiek uzskatīts, ka kolagēnam līdzīgas vielas var iegūt no pārtikas, piemēram, sojas, treknām zivīm, tītara gaļas, spinātiem, kāpostiem, lapu salātiem.

C vitamīns atbalsta normālu kolagēna ražošanu. Tas arī atbalsta kaulu, ādas, arī normālas asinsrites, nervu, vielmaiņas un imūnsistēmas funkcijas. Biotīns, jods, niacīns, cinks palīdz uzturēt normālu ādas stāvokli. Cinks palīdz uzturēt normālu matu, nagu stāvokli, palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību.

Nozīmīgs ir dažāds un sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids.

Sastāvdaļas: zivju kolagēns Peptan F5000 250 mg, C vitamīns (askorbīnskābe), biotīns, jods (kālija jodīds), niacīns (Nikotinamīds), cinks (cinka laktāts). Palīgvielas ir magnija stearāts, kukurūzas ciete.

1 tabletē ir (UAV*, %): zivju kolagēns Peptan F2000 500 mg, C vitamīns (askorbīnskābe) – 80 mg, RPN - 100% RPN, biotīns – 50 µg, RPN – 100% RPN, jods (kālija jodīds) – 150 µg, RPN – 100% RPN, niacīns (nikotinamīds) – 16 mg, RPN - 100% RPN, cinks (cinka laktāts) – 10 mg, RPN - 100% RPN.

*- Uzturvielu atsauces vērtība.

Iepakojums: tiek pārdots 3 iepakojumu komplekts, kas sastāv no 90 tabletēm. Komplekta cena ir 39,95 eiro. Attēlā ir redzams viens iepakojums.

Ražotājs: TopFormula Healthcare AB, Fridhemsvägen, 3, 602 13 Norrköping, Zviedrija.

Izplatītājs: DirectMarketing OU, Narva 5, Tallinn.

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka

Cena: 39.95 EUR   Pasūtīt

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta